Contact us for Immediate Quote: 021-22064911
0 سبد خرید

پارتیشن بندی و تغییر پارتیشن

چه به دنبال پلن باز هستید و چه به دنبال اتاق و یا فضایی شخصی منزل و یا دفتر کار شما نیازمند پارتیشن بندی می باشد. اما پارتیشن بندی داخلی ساختمان با ایده های نامحدودی صورت میگیرد که به ذوق و سلیقه طراح دکوراسیون شما بستگی دارد. هر چند آنچه از پارتیشن داخلی بیشتر از هر چیز ذهن ما را به سمت خود میبرد دیواره های چوبی و گاهی ورقهای نئوپان و یا ام دی اف است که با پنجره ها و درب ها ترکیب می شود و بسیار از آنها در دفاتر کار مشاهده نموده ایم اما از مصالح بسیار متعددی به منظور پارتیشن بندی دفاتر و منازل استفاده می شود که برخی از آنها حتی اندکی دور از ذهن است. امروزه حتی از قطعات و لوازم صنعتی مانند سیم بکسل و طناب فولادی نیز در پارتیشن بندی و حتی نرده های ساختمانی و نرده های ویلا ها استفاده می شود که این قطعه صنعتی از جنس استیل براق در صورت اجرای مناسب می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای پارتیشن بندی داخلی فضا ها باشد.

در پارتیشن بندی دفاتر و منازل المان های مختلفی از علم و هنر من جمله رنگ شناسی، معماری داخلی، طراحی و شاید از همه مهمتر ذوق و سلیقه هنری نقش دارند. استفاده از عناصر زنده مانند گلدانهای زمینی و سقف آویز، عناصر کاربردی مانند قفسه های کتابخانه و بوفه ها، دیواره های شیشه ای مات و شفاف، عناصر صنعتی مانند طناب های الیافی و فولادی و بسیاری از عناصر خلاقانه دیگر می توانند نمای بسیار زیبایی به فضای داخلی منازل و دفاتر دهند.

انتخاب پارتیشن بندی مناسب برای منازل و دفاتر

برای انتخاب پارتیشن بندی مناسب چند فاکتور حائز اهمیت ویژه است. یکی از مهمترین این فاکتورها درجه خصوصی سازی است. از آنجا که عناصر بکار رفته در پارتیشن بندی بسیار متنوع هستند و در ارتفاع های مختلفی نیز مورد استفاده قرار می گیرند( بگونه ای که در برخی مواقع صرفا جهت جداسازی فضا ها بصورت چشمی در ارتفاع های کم استفاده میشوند ) هر یک درجه ای از فضای خصوصی را بوجود می آورند. استفاده از صفخه های مشبک، لانه زنبوری، پرده ها و آویزها در کنار دیواره های ساده چوبی انتخاب های متنوعی را برای پارتیشن بندی منازل و دفاتر پیش روی شما می گذارد که از نظر درجه خصوصی سازی کاملا متفاوت هستند.

فاکتور دیگری که می بایست مد نظر قرار گیرد که بیشتر تحت تاثیر طراحی و معماری داخلی است میزان فضایی است که باید پارتیشن شود چرا که در فضاهای محدود استفاده از پارتیشن های با درجه بالای خصوصی سازی و پارتیشن های بسته موجب خفه شدن فضا می شود و در این موارد استفاده از پارتیشن بندی های باز تر و خلاقانه تر هم موجب باز تر شدن فضا و هم نورگیری مناسب تر می شود.

پارتیشن بندی فضاهای اداری

انجام خدمات پارتیشن بندی محیط های اداری ، پارتیشن های سازه ای چوبی و دیوار کاذب

پارتیشن بندی فضاهای اداری
نمونه پروژه های پارتیشن بندی و تغییر پارتیشن
مقالات
شرکت مهندسی ساختمان لوکس سازان
  • TEL : +982122064911
  • Fax : +982122087856
  • Email: info [at] luxazan.com
  • Web: www.luxazan.com
© Copy right 2017 | All ights Reserved | Luxazan Group.